Grill

Serdecznie zapraszamy do naszego ogromnego ogródka letniego który jednorazowo może pomieścić do 150 osób. Przygotowaliśmy dla Państwa kilkanaście sześcioosobowych stołów biesiadnych tak aby cała rodzina mogła spokojnie i w cieniu parasoli zjeść pyszne dania z grilla i wędzarni.
OGRÓDEK LETNI
Ogródek letni jest wyjątkowym miejscem na rodzinny czy firmowy wypoczynek.
Zieleń znajdującego się obok krajobrazowego rezerwatu przyrody z pewnością doda chilloutowego klimatu.

W okresie letnim, nasz ogródek cieszy się uznaniem wielu klientów. Trudno się temu dziwić, w końcu jedzenie czy też spożywanie napojów na świeżym powietrzu w otoczeniu przyrody jest o wiele przyjemniejsze niż konsumpcja w miejskiej restauracji.
Obok ogródka znajdziecie Państwo ogromny plac zabaw dla dzieci nad którym króluje statek piracki a obok niego mini plaża z leżakami tak aby po obiedzie można było nacieszyć się słońcem i ciągle mieć pod opieką swoje pociechy:)
 
Loading…
GRILL
Nasz szef kuchni serwuje dla Państwa najlepsze dania z grilla opalanego drewnem, oparte na bazie świeżych produktów gdyż są to smaki, które najlepiej cechują Rogate Ranczo. Kiełbaski, ziemniaki, szaszłyki czy żeberka – w łatwy sposób oddadzą prawdziwy klimat dzikiego zachodu
Kiełbaska którą możecie Państwo kupić u nas jest przygotowywana specjalnie  według naszej receptury  przez lokalnego rzeźnika i podobno smakuje najlepiej w Krakowie:)
Specjalnością naszej grillowej kuchni jest karkówka marynowana w ziołach oraz żeberka wędzone w naszej wędzarni i podpiekane na grillu.  Ogromnym powodzeniem wśród naszych gości cieszy się kaszanka duszona na patelni z cebulą i smalczykiem
Loading…
Loading…
Loading…
Loading…
Loading…
Loading…

Nasze pyszne propozycje z grilla

Loading…
pstrąg z grilla lub wędzarni
Loading…
Grillowane Golonko
Loading…
Żeberka z grilla
Loading…
Oscypek grillowany z żurawiną
Loading…
Zestaw grillowy dla Całej rodziny
Loading…
Zestaw grillowy dla jednego