Restauracja

 

Rogate Ranczo  zrodziło się z pasji dlatego właśnie z ogromnym zapałem i zaangażowaniem oddajemy się każdej organizowanej przez nas imprezie- nawet tej najmniejszej.

 

Top

KLIMATYCZNE WNĘTRZE

Niezwykły klimat naszej sali restauracyjnej tworzą nie tylko materiały, z jakich jest wykonana, ale też rozmaite rodzaje oświetlenia.

Połączenie starego i nowego drewna o rożnych kolorach  nadaje wnętrzu ciepłego, stylowego charakteru .

Aby jeszcze bardziej poczuć panujący tu sielankowy klimat, w wystroju sali dominują  świeże polne kwiaty, białe obrusy i snopy siana, które idealnie wkomponują się w drewniane wnętrze.

Z naszej głównej sali restauracyjnej w jednym czasie może korzystać do 160 osób. 

Loading…

MENU

  Postawiliśmy na tradycyjną i sprawdzoną kuchnię, staropolskie przepisy i najwyższej jakości produkty.

Nasi kucharze zaserwują dla Państwa wyśmienite zestawy obiadowe, potrawy z grilla opalanego drewnem oraz mięsa, wędliny i ryby wędzone w naszej wędzarni.

Dla wegetarian też znajdzie się coś pysznego z myślą o ich podniebieniach. A to wszystko w bardzo przystępnych cenach.

W przypadku imprez prywatnych, rodzinnych czy eventów firmowych – menu dostosowujemy do indywidualnych gustów naszych gości.

Loading…

 

Z wielką przyjemnością zorganizujemy dla Państwa  przyjęcie ślubne, poprawiny, komunie, chrzciny oraz inne imprezy rodzinne.

 

Loading…
Loading…

DRINK BAR

Na sali restauracyjnej znajdziecie Państwo drink Bar w którym można zamówić pyszną kawę, egzotycznego drinka lub domową lemoniadę.  W sezonie letnim dostępne są u nas lody gałkowe, owocowe koktajle oraz świeżo wyciskane soki owocowe.

Loading…

WIEJSKI STÓŁ

Na duże imprezy zorganizowane, przygotowujemy dla naszych gości specjalny Wiejski Stół z pysznymi wędlinami, mięsami oraz sałatkami i przekąskami przygotowanymi przez naszego szefa kuchni.

 

Loading…

ZIMNA PŁYTA

Na mniejsze imprezy możecie Państwo zamówić zimną płytę na swój stół. Znajdziecie na niej mięsa wędliny i przekąski których ilość dostosowujemy do podanej przy zamówieniu ilości gości

 

Loading…